İlan Ver

Üye Ol

Üye olurken cep telefonu numaranızı eklerseniz, tarafınıza SMS gönderilecek ve numaran doğrulanacaktır. Üyeliğin “Doğrulanmış ve Güvenli Üyelik” olacaktır. E-posta adresi ve cep telefonu bilgilerin diğer üyeler de dahil olmak üzere kesinlikle 3. bir şahıs ile paylaşılmayacaktır.


Evinizi Tanıtın

Bu bölümde kaldığınız evi tanıtın. kalacak yer arayanlar evin nerede olduğunu, iç ve dış özelliklerini, kirasını, ulaşım imkanlarını bu bölümde verdiğiniz bilgilerle öğrenecekler. ev10.net ile ideal ev arkadaşı bulaman bu alanda vereceğin bilgiler ile olacak.
Kiracı Tanımı

Bu bölümde ideal kiracı tanımını yapmanızı istiyoruz. Evinizi kiraya verebileceğiniz kişilerde olmasını istediğiniz özellikleri bu bölümde tanımlayın. Kalacak yer arayanların sizin ideal kiracı tanımızı bilmesi zaman kaybını azaltacaktır. ev10.net ile ideal kiracı bulaman bu alanda vereceğin bilgiler ile olacak.
Fotoğraf Seçin

Bu bölümde ilanına 5 adet fotoğraf ekleyebilirsin. Fotoğraflı ilanlar daha çok ilgi çekerler. Fotoğraf ekleyerek ilanını daha popüler yapabilir, böylece ev arkadaşı bulma şansınızı arttırabilirsin. Not: Yükleyeceğin her fotoğraf için dosya boyutu 3 mb'ı geçmemelidir. Resimli ilanlar vitrinde görünmektedir.

Fotoğraf Vitrin Fotoğrafı Fotoğrafı Sil

Diğer Detaylar

İlan Açıklama