İlan Ver

Üye Ol

Üye olurken cep telefonu numaranızı eklerseniz, tarafınıza SMS gönderilecek ve numaran doğrulanacaktır. Üyeliğin “Doğrulanmış ve Güvenli Üyelik” olacaktır. E-posta adresi ve cep telefonu bilgilerin diğer üyeler de dahil olmak üzere kesinlikle 3. bir şahıs ile paylaşılmayacaktır.


Kendinizi Tanıtın

ev10.net ile en uygun ev arkadaşını bulabilmen bu alanda tanımladığın bilgiler ile olacak. bilgiler üyelik boyunca değiştirilemeyeceği için bu alanlarda doğru seçim yaptığına mutlaka emin ol.
İdeal Ev Tanımı

Nerede ve nasıl bir ev arıyorsunuz? Bütçeniz ne kadar? Senin için en ideal evi tanımla. Bu alandaki bilgiler; diğer üyelerin ilanınla ilgilenmesini kolaylaştıracaktır.

Ev Arkadaşı Tanımı

Aynı evde yaşayabileceğin ideal ev arkadaşını tanımla. ev10.net ile en uygun ev arkadaşına ulaşabilmen bu alanda tanımladığın bilgiler ile mümkün olacak.
Fotoğraf Seçin

Bu bölümde ilanına 5 adet fotoğraf ekleyebilirsin. Fotoğraflı ilanlar daha çok ilgi çekerler. Fotoğraf ekleyerek ilanını daha popüler yapabilir, böylece ev arkadaşı bulma şansınızı arttırabilirsin. Not: Yükleyeceğin her fotoğraf için dosya boyutu 3 mb'ı geçmemelidir. Resimli ilanlar vitrinde görünmektedir.

Fotoğraf Vitrin Fotoğrafı Fotoğrafı Sil